Agencja El Padre dla Kolei Mazowieckich

Fot. Agencja El Padre

9 października br. w auli Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta gala z okazji 10-lecia Kolei Mazowieckich. Agencja El Padre była odpowiedzialna za kompleksową produkcję tego wydarzenia.

10_lat_KM 10_lat_KM_2 10_lat_KM_3 10_lat_KM_4

Gala miała na celu uświetnienie jubileuszu firmy oraz nagrodzenie i wyróżnienie osób, które przez 10 lat przyczyniły się do sukcesu spółki. Wśród gości obecni byli m.in. przedstawiciele administracji rządowej z Januszem Piechocińskim, wicepremierem, ministrem gospodarki na czele i Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego wraz z pozostałymi członkami Zarządu Województwa Mazowieckiego.

Nie mogło zabraknąć władz Kolei Mazowieckich: Artura Radwana, prezesa zarządu, dyrektora generalnego oraz członków zarządu, a także przedstawicieli rady nadzorczej KM i zaproszonych pracowników.

Galę uświetnił występ popularnej wokalistki, Urszuli, która zaśpiewała swoje największe przeboje. Imprezę poprowadziła znana dziennikarka, Odeta Moro.

Na potrzeby wydarzenia aula Politechniki Warszawskiej została oświetlona na żółto i zielono, czyli w barwach spółki. Na scenie stał pociąg Kolei Mazowieckich – element scenografii z wbudowanym ekranem, na którym wyświetlane były okolicznościowe filmy podsumowujące 10 lat działalności spółki.

Agencja El Padre była odpowiedzialna za wszystkie elementy gali: kreację, produkcję (w tym wszystkie materiały multimedialne) oraz koordynację wydarzenia.