7 nowych połączeń: Lizbona, Ateny, Fuerteventura, Glasgow, Gran Canaria, Madryt, Teneryfa

Ryanair,, dziś (18 września) ogłosiła swój letni rozkład lotów z Warszawy/Modlin, wprowadzając 7 nowych połączeń: Lizbona, Ateny, Fuerteventura, Glasgow, Gran Canaria, Madryt, Teneryfa oraz zwiększoną częstotliwość lotów na 10 innych trasach, co zapewni 2,5 mln klientów rocznie i 2 500* miejsc pracy w regionie Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.

Letni rozkład połączeń linii lotniczej Ryanair:

  • 7 nowych połączeń: Lizbona, Ateny, Fuerteventura, Glasgow, Gran Canaria, Madryt, Teneryfa
  • 32 połączenia z Warszawy/Modlin (łącznie)
  • większa częstotliwość i lepsze rozkłady na innych 10 trasach
  • 153 loty tygodniowo (wzrost o 28%)
  • 600 000 nowych klientów (2,5 mln klientów rocznie)
  • 2 500* miejsc pracy “na miejscu” rocznie.

Polscy klienci mogą teraz wybierać spośród 32 połączeń uruchomionych z Warszawy/Modlin na sezon letni oraz czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe, jak również pakiet usług dla rodzin Family Extra.

Ryanair wprowadził również nową ofertę: Business Plus i łączy Warszawę z najważniejszymi Europejskimi centrami biznesowymi, w tym Wrocławiem (2 x dziennie), Gdańskiem (2 x dziennie), Brukselą (12 x tygodniowo), Dublinem (6 razy tygodniowo), Londynem (3 x dziennie), Mediolanem (1 x dziennie), Oslo (1 x dziennie), Paryżem (1 x dziennie) i Rzymem (1 x dziennie). Przewoźnik oferuje pasażerom podróżującym w celach biznesowych największy wybór połączeń po najniższych cenach, z lepszymi rozkładami lotów i większą ich częstotliwością oraz najlepszą obsługą klienta.

23 października Ryanair otwiera nową bazę w Warszawie/Modlin, z dwoma stacjonującymi samolotami, inwestując ponad 180 mln dolarów. Z bazy tej Ryanair będzie latał dwa razy dziennie do Gdańska i Wrocławia.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015r. z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin, z 7 nowymi połączeniami: Lizbona, Ateny, Fuerteventura, Glasgow, Gran Canaria, Madryt, Teneryfa, Ryanair wyprzedaje 100 000 biletów na loty na trasach w całej Europie w cenach rozpoczynających się od 84 zł i ogłasza promocję na połączenia krajowe (ceny od 39 zł), na podróż od października 2014r. do stycznia 2015r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (22 września), do północy.

W Warszawie, Michael O’Leary z Ryanair powiedział:

Ryanair z przyjemnością, jako pierwsza linia lotnicza w Polsce, ogłasza siatkę połączeń na sezon letni 2015r., wprowadzając aż 7 nowych połączeń: Lizbona, Ateny, Fuerteventura, Glasgow, Gran Canaria, Madryt, Teneryfa oraz zwiększając częstotliwości lotów na 10 innych trasach, co daje łącznie 32 połączenia na lato z Warszawy/Modlin i 2,5 mln klientów rocznie.

Polscy klienci już dokonali wyboru i latają z linią lotniczą Ryanair z powodu niskich cen, wiodącej w branży obsłudze klienta i bardzo dużego wyboru połączeń. Obecnie mogą rezerwować loty na lato 2015 jeszcze wcześniej na naszej ulepszonej stornie internetowej oraz używając naszej nowej aplikacji mobilnej. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, druga, mniejsza darmowa torba podręczna, przydzielane miejsca, możliwość korzystania z urządzeń elektronicznych podczas całego lotu oraz oferty dla rodzin: Family Extra i klientów biznesowych: Business Plus, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2015r. z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin, z 7 nowymi połączeniami: Lizbona, Ateny, Fuerteventura, Glasgow, Gran Canaria, Madryt, Teneryfa, Ryanair wyprzedaje 100 000 biletów na loty na trasach w całej Europie w cenach rozpoczynających się od 84zł i ogłasza promocję na połączenia krajowe (ceny od 39 zł), na podróż od października 2014r. do stycznia 2015r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (22 września), do północy.”

KONIEC

* Według badań ACI, na każdy milion pasażerów przypada 1000 miejsc pracy utrzymywanych “na miejscu”.

W celu otrzymania dalszych informacji prosimy o kontakt:

Katarzyna Gaborec – McEvoy Klaudia Kałążna

Ryanair Ltd Ryanair Ltd

Tel: +353-1-945 1785 Tel: +353-1-945 1778

gaboreck@ryanair.comkalaznak@ryanair.com

Śledź nas na Twitterze: @Ryanair

 

7 nowych połączeń z Warszawy/Modlin

Ateny

1 x dziennie

Fuerteventura

1 x tygodniowo

Glasgow

3 x tygodniowo

Gran Canaria

1 x tygodniowo

Lizbona

2 x tygodniowo

Madryt

5 x tygodniowo

Teneryfa

2 x tygodniowo

10 połączeń z większą częstotliwością lotów

Alicante

z 2 do 3 tygodniowo

Barcelona

z 3 do 5 tygodniowo

Bruksela

z 1 do 2 dziennie

Eindhoven

z 3 to 4 tygodniowo

Gdańsk

z 1 do 2 dziennie

Mediolan

z 4 tygodniowo do 1 dziennie

Oslo

6 tygodniowo to 1 dziennie

Paryż

z 3 tygodniowo do 1 dziennie

Rzym

z 6 tygodniowo do 1 dziennie

Wrocław

z 1 to 2 dziennie