25% zniżki na każdy styczniowy lot

Ryanair, ulubiona tania linia lotnicza, dziś (4 listopada) ogłosiła wyprzedaż pod nazwą ‘Promocyjny wtorek’ na wszystkie połączenia z 25%  rabatem na styczniowe loty zarezerwowane w dniu dzisiejszym, tym samym dziękując 89 milionom klientów, którzy wybiorą Ryanaira w tym roku.

Wyprzedaż “Promocyjny wtorek” rozpocznie się o godzinie 00:01, 4 listopada na stronie ryanair.com i będzie trwać tylko 24 godziny. Promocja dotyczy wszystkich styczniowych lotów na 1 600 trasach, łączących 180 lotnisk w 30 krajach Europy.

Dla klientów Ryanair dostępne są numerowane miejsca, druga darmowa torba podręczna, nowa strona internetowa, nowa aplikacja na smartfony z mobilną kartą pokładową,  oraz nowa oferta dla podróżujących z rodzinami Family Extra lub służbowo Business Plus, z jeszcze większym wyborem tras i lepszym rozkładem lotów oferując największy wybór tanich połączeń w Europie.

Robin Kiely z Ryanair powiedział:

“W podziękowaniu 89 milionom klientów, którzy w tym roku skorzystają z usług Ryanaira, ogłaszamy wyprzedaż “Promocyjny wrotek” z 25% zniżką na wszystkie loty w styczniu zarezerwowane w dniu dzisiejszym. Aby skorzystać z tej wspaniałej oferty należy odwiedzić stronę ryanair.com dzisiaj i wybrać jedno z 1 600 tanich połączeń.  Spiesz się, nie przegap okazji – oferta ważna do godziny 24:00, 4 listopada”