Ponad 100 tys. użytkowników Aplikacji Mobilnej Banku Millennium

Fot. Bank Millennium

Liczba użytkowników Aplikacji Mobilnej Banku Millennium przekroczyła 100 tys. osób. Dla wielu z nich jest to główny kanał dostępu do rachunku i kontaktu z bankiem.

 

W ostatnim czasie obserwujemy bardzo szybki przyrost liczby użytkowników bankowości mobilnej. Jest to wynik rosnącej popularności tego kanału oraz wprowadzanych przez nas innowacji i usprawnień, często zgłaszanych przez samych klientów – mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. – Znacznie uprościliśmy proces aktywacji i wprowadziliśmy widgety przed zalogowaniem, dzięki którym użytkownicy mogą za pomocą jednego kliknięcia zobaczyć saldo rachunku. Stale udostępniamy nowe funkcje i rozwiązania, dbając o wysoki poziom bezpieczeństwa. Użytkownicy Aplikacji Mobilnej mogą też liczyć na dodatkowe korzyści, takie jak np. 3-miesięczna Lokata Mobilna z promocyjnym oprocentowaniem nawet 4,5% w skali roku czy promocja Happy Hours. Klienci doceniają te starania – dodaje.

 

Wysoką jakość Aplikacji Mobilnej Banku Millennium potwierdza fakt, że jest ona najlepiej ocenianą przez klientów sklepu Google Play aplikacją finansową na polskim rynku. – Analizujemy komentarze i uwagi, które użytkownicy zamieszczają w internecie oraz przesyłają bezpośrednio do nas. Podkreślają oni szybkość, intuicyjność, czytelność i stabilność aplikacji. Oceniają ją jako bardzo dopracowaną, przejrzystą, przemyślaną i prostą w obsłudze, a przy tym niezwykle funkcjonalną i niezawodną – mówi Ricardo Campos. – Cieszy nas, gdy w komentarzach internautów czytamy, że dzięki naszej aplikacji oszczędzają czas, a rachunki opłacają błyskawicznie. Korzystając z Aplikacji Mobilnej mogą nie tylko dokonywać podstawowych operacji, ale też szybko wziąć pożyczkę gotówkową i korzystać z dodatkowych środków dostępnych na koncie niemal natychmiast.

 

Aplikację bankowości mobilnej o nazwie „Bank Millennium” można pobrać bezpłatnie na wszystkie najpopularniejsze urządzenia mobilne – jest ona dostępna dla systemów operacyjnych Android, iOS, Windows 8 oraz dla BlackBerry 10. Aby pobrać aplikację dla konkretnego urządzenia, wystarczy wpisać adres www.bankmillennium.pl/mb w przeglądarce telefonu lub tabletu. Poza Aplikacją Mobilną, dostęp do bankowości mobilnej możliwy jest za pomocą Millenetu Mobilnego (https://m.bankmillennium.pl).