Loading the player ...

Wypowiedź: Damian Ziąber, Prudential, Krystyna Radkowska Fundacja Zwalcz Nudę.

Polacy spędzają w pracy coraz więcej czasu. Dane Eurostatu pokazują nawet, że jesteśmy w czołówce narodów, które w pracują najdłużej. Efekt? Dla rodziny mamy coraz mniej czasu. Okazją do wspólnego spędzania czasu są np. pikniki. Najbliższy będzie już  w nadchodzący weekend, podczas Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential rodziny będą mogły np. zmierzyć się z testem wiedzy o finansach. Gościem specjalnym pikniku będzie Daria Widawska, ambasadorka Programu.  

– Zapraszamy do wspólnej zabawy i zapraszamy na stoiska „Cha-Ching” ponieważ tam przygotowaliśmy test, który pokaże jak dzieci i rodzice postrzegają swoje finanse. Oczywiście dla najbardziej aktywnych będą przewidziane atrakcyjne nagrody z naszego programu edukacyjnego „Cha-Ching” – mówi newsrm.tv Damian Ziąber, Prudential.

W ten wyjątkowy weekend miasto i jego okolice zmienią się w wielki, radosny plac zabaw z licznymi atrakcjami dla całych rodziny. Wszystko po to, żeby pokazać rodzicom, dzieciom, dziadkom, ciociom oraz wujkom jak bogata jest oferta stolicy pod kątem przyjaznych, a nawet dedykowanym specjalnie dla nich miejsc.

– Dni Rodzinne Prudential to koncepcja otwartego weekendu w mieście, kiedy odbywają się setki darmowych warsztatów, animacji, pokazów, zajęć dla dzieci młodszych i starszych w różnych miejscach miasta. Mamy jedno wydarzenie, które spaja całość, to jest piknik gdzie przygotowaliśmy najwięcej animacji w jednym miejscu. Są zajęcia gdzie dzieci walczą robotami sumo, są zajęcia gdzie dzieci tworzą roboty. Nowością w tej edycji są zajęcia z programowania – mówi Krystyna Radkowska Fundacja Zwalcz Nudę.

W programie między innymi: zajęcia po angielsku z Helen Doron, ciekawa matematyka z Matplanetą, twórcze inspiracje z Dziecięcą Akademią Twórczości, robotyka na wesoło z Planetą Robotów, animacje dla maluchów czy animacje podróżnicze z Kompasem. W żłobku Zaczarowany Melonik na najmłodszych czekają zajęcia z języka ciała i ruchu.

Dniom Rodzinnym towarzyszy Warszawski Piknik Rodzinny Prudential, który w tym roku ponownie odbędzie się 20 marca w CRS Bielany przy ul. Lindego 20 (metro Wawrzyszew). Projekt odbędzie się również w innych miastach. Więcej informacji na stronie  www.warszawskiednirodzinne.pl

Gościem specjalnym będzie Daria Widawska, ambasadorka Programu.