Loading the player ...

Wypowiedź: Karolina Gorczyca, aktorka.

Karolina Gorczyca wystąpi w nowym projekcie. Już od wiosny będzie można ją zobaczyć w nowym serialu „Bodo”, który pojawi się w TVP. Co o projekcie mówi sama gwiazda?

– Serial opowiada o życiu kulturalnym dwudziestolecia międzywojennego. Zobaczycie jak w tamtym okresie odbywało się to życie aktorskie, to życie kultury, elity itd. Myślę, że nie będzie to w żaden sposób przesłodzone, ani upiększone. Serial  pokaże również te mniej chlubne strony. Możemy zobaczyć jak wyglądał wtedy show biznes – mówi newsrm.tv Karolina Gorczyca, aktorka.

Serial opowiada historię artysty Eugeniusza Bodo. Zagra go dwóch aktorów: Antek Królikowski i Tomek Schuchardt, mamę Eugeniusza Bodo zagra Agnieszka Wosińska. Pojawi się także Stefan Pawłowski, który będzie serialowym mężem Karoliny Gorczycy.

– Gramy małżeństwo, przyjaciół z teatru Eugeniusza Bodo, którzy także szykowali wspólnie film. Los tak chciał, że wydarzyła się bardzo dramatyczna historia między nami. Nie będę zdradzać, ale to będzie smutna historia – dodaje aktorka.