Loading the player ...

Wypowiedź: Łukasz Kuc, bureau director, PKO Bank Polski

Dane pochodzące z różnych badań wskazują, że w Polsce rok, a może nawet i lata mobile trwają w najlepsze. Ponad połowa Polaków posiada już smartfona i spędza przed jego ekranem średnio 3 godziny dziennie. Megapanel donosi, że już 14 proc. odsłon na polskich stronach internetowych pochodzi właśnie z urzadzeń mobilnych.

Aplikacja mobilna to produkt zintegrowany z telefonem, ściśle powiązany z możliwościami systemu operacyjnego oraz funkcjami urządzenia. Natomiast mobilna strona WWW jest rozwiązaniem uniwersalnym dedykowanym na wszystkie popularne systemy mobilne, przez co ma też pewne ograniczenia. Najlepiej zainwestować w stworzenie aplikacji i mobilnej strony internetowej. Co zrobić jednak, gdy możemy wybrać tylko jedną opcję? Które rozwiązanie jest lepsze dla użytkowników powiedział newsrm.tv  Łukasz Kuc, bureau director, PKO Bank Polski.

Uczestnicy konferencji „Jak zarabiać na mobile?” mogli dowiedzieć się m.in jak skutecznie wykorzystywać mobile w działaniach biznesowych. Organizatorem wydarzenia był „Brief”.