Loading the player ...

Wypowiedź: Mariusz Pujszo, Organizator Gali „LMR2015″.

Codziennie wielu biznesmenów zastanawia się jak osiągnąć upragniony sukces. Wystarczy być optymistą, który nawet w ekstremalnej sytuacji wierzy, że to, co robi ma sens – przekonuje Mariusz Pujszo.

– Optymizm w biznesie jest bardzo potrzebny, bo wydaje mi się, że gdyby znane osoby z biznesu nie były optymistami to tego biznesu by nie zrobiły. Trzeba wierzyć w siebie nawet w sytuacji bardzo ekstremalnej, w sytuacji, gdzie wydaje nam się, że wszystko straciliśmy jednak ten optymizm daje wiarę, że się podźwigniemy, że zrealizujemy swoje marzenia – mówi newsrm.tv Mariusz Pujszo, Organizator Gali „LMR2015″.

Wystarczy spojrzeć w przeszłość, aby zobaczyć, że wiele osób, które początkowo traciły wiarę w siebie, ostatecznie – dzięki optymizmowi – osiągały upragniony sukces, a ich firmy stawały się znacznie silniejsze i poważniejsze.

– Optymizm jest bardzo ważny we wszystkich działaniach. Gdyby optymizmu nie było to by nic nie było – przekonuje Mariusz Pujszo, opierając się na przykładach takich osób, jak Albert Einstein czy Leonardo da Vinci – Każda z tych osób była optymistą. Ona wierzyła, że to, co robi jest potrzebne, jest pożyteczne, jest ważne. Trzeba mieć wiarę w to, co się robi.

Podczas VI edycja uroczystej Gali pn. „Luksusowa Marka Roku 2015 swoją działalność rozpoczęła fundacja „Jestem Optymistą”. Dzięki wspaniałym darczyńcom na poczet fundacji, przekazane zostały różne przedmioty, które podczas Gali zostały wystawione na licytację.