Loading the player ...

Wypowiedź: Dominik Szadkowski, Showroom Pomada Fashion.

Wybierając kreację na Sylwestra powinniśmy się przede wszystkim kierować się tym jaka to jest impreza. Jeśli idziemy na przykład na bal to zawsze modne są długie wieczorowe sukienki. Koniecznie powinny być błyszczące i zawierać dużo cekinów – mówi newsrm.tv Dominik Szadkowski, Showroom Pomada Fashion.

Cały czas z mody nie wychodzi klasyka, czyli czerń. Taką kreację można przełamać dodatkami np. broszką, bądź biżuterią w ostrym kolorze. Jeśli z kolei idziemy na bardziej nieformalną imprezę to zawsze dla kobiet elegancko jest ubrać garnitur, bądź na przykład kombinezon.

– Jeżeli na przykład jest to impreza już totalnie domówkowa to możemy wybrać jakiś delikatniejszy zestaw czyli sukienkę, która jest krótsza, która ma jakiś mocny kolor. Teraz na przykład w modzie jest bordo i zielony. Jeśli na przykład wybieramy się na imprezę plenerową to fajnie jest też postawić na bardziej błyszczące dodatki i mocniejsze akcenty tak, żeby się wyróżnić – dodaje Dominik Szadkowski.

Jedno jest pewne. Nieodłącznym elementem imprezy Sylwestrowej jest blask. Im jest jego więcej tym lepiej. To jest  jedyna taka okazja w roku kiedy możemy postawić w stu procentach na cekiny, na błyszczące dodatki, na dużą, ostrą, metaliczną biżuterię.