Jeden zabieg i jeden rozmiar mniej?

Wiele kobiet marzy o pięknej sylwetce. Jednak na co dzień żyjemy w biegu i nie zawsze znajdujemy czas na aktywność fizyczną. Czy to oznacza, że mamy rezygnować z marzeń o nieskazitelnej figurze? Skuteczną receptą na jej niedoskonałości jest pewien zabieg.

Zabieg ten powala na redukcję tkanki tłuszczowej i zmniejszenie obwodu miejsca poddanego zabiegowi nawet o 2,5 cm*. Ultradźwięki wykorzystane w urządzeniu trwale redukują komórki tłuszczowe, które są w naturalny sposób absorbowane, a następnie usuwane z organizmu w procesach metabolicznych. Jak przebiega ten proces? System HIFU polega na wykorzystaniu ciepła, które wytwarza podwójną reakcje tkanki: niszczy komórki tłuszczowe, a następnie obkurcza i pogrubia włókna kolagenowe w warstwie podskórnej. Uszkodzone komórki tłuszczowe są usuwane z tkanki w wyniku odpowiedzi na stan zapalny. Szczątki komórek i tłuszczu transportowane są do wątroby przez system limfatyczny.

Zabieg trwa ok. godziny. Tuż po zabiegu mogą pojawić się delikatne obrzęki i zaczerwienienia, które znikają w ciągu kilku godzin. Ostateczny efekt widoczny jest po upływie około 8-12 tygodni – tyle zajmuje naturalny proces usuwania tkanki tłuszczowej w procesie metabolicznym. Skóra w miejscu poddania zabiegowi staje się gładka, elastyczna i dobrze napięta.

Metoda ta, może być  alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Nie ma ryzyka powikłań, nie wymaga czasochłonnego okresu rekonwalescencji, a jpo wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych obowiązków.

SOLTA MEDICAL LIPOSONIX® to metoda nieinwazyjnego i bezpiecznego niszczenia tkanki tłuszczowej. Działanie zabiegu opiera się na dostarczeniu skoncentrowanej energii ultradźwiękowej o wysokiej intensywności (HIFU), która niszczy tkankę tłuszczową. Technologia może być stosowana na brzuch, talię, uda i pośladki.

Bezpieczeństwo zabiegu potwierdza certyfikat  Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków FDA (Food and Drug Administration) – znanej  z rygorystycznych standardów.

 

Pełna treść komunikatu w załączeniu.