Łukasz Jemioł szczerze o… męskiej pielęgnacji

Łukasz Jemioł to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantów. Jego ubrania charakteryzują się prostymi, nieskomplikowanymi konstrukcjami idealnymi do noszenia na co dzień. W jego projektach można zobaczyć największe polskie gwiazdy, m.in. Anję Rubik, Magdalenę Mielcarz, Joannę Horodyńską, Alicję Bachledę Curuś czy Karolinę Malinowską.

Jak sam przyznaje, tworzenie nowej kolekcji zawsze wiąże się z dużym stresem. Jednak nawet wtedy nie zapomina o dbaniu o dobre samopoczucie i… wygląd. Projektant zdradza, co robi, by ukryć oznaki zmęczenia. Podczas urodzin swojego butiku na ul. Mokotowskiej zdradził swoje sposoby na zachowanie formy i urody. Nowoczesny mężczyzna, to zadbany mężczyzna!

„Egzamin z kolekcji zdaję dwa razy w roku. To bardzo stresujący czas. Staram się jednak nie zaniedbywać zdrowia, ale niestety szczególnie na ostatnim etapie przygotowań nie da się ukryć zmęczenia.  Z całą pewnością należę jednak do osób, które dbają o kondycję, także skóry i ciała. Regularnie chodzę na siłownię, odżywiam się zdrowo, korzystam z zabiegów pielęgnacyjnych i używam profesjonalnych kosmetyków. Z gamy produktów Obagi dokonałem dwóch wyborów. Wybrałem dla siebie Professional-C Serum z kwasem L-askorbinowym i krem z filtrem Obagi SunShield ze względu na częste wyjazdy zagraniczne. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić te produkty”  – wyznaje Łukasz Jemioł.