Loading the player ...

Wypowiedź: Marcin Misztal, wiceprezes i2 Development S.A.

Nieruchomości to nadal dobra inwestycja. Ich ceny rosną i można się spodziewać, że tendencja się utrzyma. Szczególnie atrakcyjne mogą okazać się np. apartamenty. Zainteresowanie takimi mieszkaniami stale rośnie.

– Nieruchomości premium położone są w bardzo dobrych lokalizacjach. Cechuje je wysoka jakość wykończenia – mówi newsrm.tv Marcin Misztal, wiceprezes i2 Development S.A. – Kluczową sprawą jest dobra oferta inwestycyjna, czyli dopasowanie odpowiedniej ceny.

Nieruchomości drożeją, ale wolniej niż miało to miejsce jeszcze kilka, kilkanaście lat temu np. we Wrocławiu co roku ich cena jest wyższa o kilka procent. Szacuje się, że większych skoków nie należy się spodziewać. Apartamenty kuszą też wygodą i swoim wyglądem.

– Nieruchomość premium to świetnie wykończone części wspólne, dobre układy samych mieszkań oraz usługi dodatkowe jak np. concierge – mówi Marcin Misztal i dodaje – W naszej flagowej inwestycji mamy ścieżki do biegania, ścieżki zdrowia, a także do jazdy na rolkach. To także szereg usług, które ułatwiają życie mieszkańcom.

Taki luksus też ma swoją cenę. W zależności od lokalizacji i miast zapłacimy za takie mieszkania od kilku do kilkudziesięciu tysięcy za metr kwadratowy.